Pennsylvania

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Pennsylvania

Nemovitosti na prodej v Pensylvánii

To hraničí se severem s New York státem a Lake Erie, k východu s New Jersey a Delaware, k jihu s Marylandem a Západní Virginie, k západu s Ohio.

Pokud hledáte místo, kde si koupíte nemovitost na prodej Pennsylvania by mohla být tím pravým místem. Pensylvánie je známá jako Quaker State a nachází se v severovýchodních a středoatlantických oblastech Spojených států.

To je známé pro Liberty Bell ředitelství, ale stát je hodně co nabídnout.

Pennsylvania, ačkoli menší ve velikosti než jiné státy, to je docela hustě obydlené. Stát je zařazen 33 z 50 z hlediska velikosti, ale je to 5. nejlidnatější.

Pennsylvania je dobře založená ve srovnání s některými "novějšími" státy v jedné z původních kolonií 13 Spojených států.

Stát hraničí s jezerem Erie a ústí Delaware a má více než 100 mil pobřeží.

Pennsylvania je stát bohatý na průmyslová odvětví. Některé příklady primárních průmyslů, které ovlivní Pennsylvania ekonomiku jsou zemědělství, hazardní hry, kino a bankovnictví. Existují také některé historické příklady výrobců oceli, zejména v Pittsburghu.

Míra nezaměstnanosti v Pensylvánii je téměř v rovnováze s celostátním průměrem, což je ukazatel zdravého normálního trhu. V současné době dosahuje míra nezaměstnanosti ve státě 4,8%, což je stejně jako v loňském roce.

Pennsylvania vidí ratingové sazby pro každý účet ve státě.

Hodnoty nemovitosti určené k prodeji v Pensylvánii se v období od jednoho měsíce a jednoho roku zvýšily, a to iv posledních 18 letech, které vzrostly o více než 78%. To znamená, že nemovitost k prodeji v Pensylvánii koupená v roce 2000 téměř zdvojnásobila svou hodnotu.

Na realitním trhu v Pennsylvánii vlastní 66% obyvatel vlastní domovy.

Cenová příčina je předpověď pro předměstí v mnoha částech Pennsylvanie.

2018 bude pravděpodobně rokem, kdy trend mladých lidí žijících v metropolitních oblastech zmizí a rozhodne se usadit v rozumnějších předměstských sídlech.

Pennsylvania nabízí širokou škálu míst k bydlení z moderních měst do menších a malebných měst, stejně jako mnoho průmyslových měst. Některá města jsou však vnímána z hlediska příležitostí.

Příkladem je Chesterbrook, PA. Chesterbrook byl hodnocen jako nejlepší místo k bydlení v Pensylvánii, takže je ideálním městem k nalezení nemovitosti k prodeji v Pensylvánii.

Průměrná hodnota domu v Chesterbrooku je vyšší než celostátní průměr, ale více než 80% obyvatel je zahrnuto do jejich případu s ohledem na nájemné. To je dobrý ukazatel rozumné rovnováhy mezi mzdami a ekonomickými náklady.

Houserville je další nádherné místo v Pensylvánii. Realitní trh Houserville je nižší než zbytek státu, ale město je považováno za skvělé místo k životu.

S rostoucími náklady v městských oblastech a zvýšením potřebnosti příměstského města bude zajímavé sledovat, jak se bude v roce 2018 a 2019 konat trh nemovitostí v Pensylvánii.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 15438

Prodat Vila, Pennsylvania, Filadelfia, Philadelphia, West Mount Airy,19119

21,659,349.77CZK
Prodat
Vila

406.45 m²
Don ~ ~ ~ si ujít tento krásný, Kvintesenční Philadelphia Hlavní nastavit na klidné majetek! Tento krásně udržované Center Hall Colonial vyzařuje své ...
Mapa, vývoj cen a statistiky
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB